خبر جلسه هم اندیشی با سازمان فنی و حرفه ای

خبر جلسه هم اندیشی با سازمان فنی و حرفه ای

در روز شنبه مورخ 1401/02/24 جلسه ای با حضور آقای دکتر شاه پسند (معاون آموزشی سازمان فنی و حرفه ای)، آقای مهندس آلی (کارشناس توسعه و آموزش فنی و حرفه ای)، آقای دکتر غلامی (دبیر کمیته مدیریت و برنامه ریزی) و آقای مهندس مودب (مدیر اجرایی جشنواره) در محل سازمان فنی و حرفه ای برگزار گردید.

در ابتدای جلسه آقای مهندس مودب توضیحاتی در خصوص ادوار گذشته جشنواره، تعداد ایده های دریافتی، vc مجموعه و شتاب دهنده معدنی مجموعه ارائه نمودند.

ایشان در ادامه خاطر نشان کردند: با توجه به اینکه سال 2022 به عنوان سال جهانی و ملی علوم پایه معرفی شده است؛ جشنواره قصد دارد در استان ها فعالیت خود را گسترده تر نماید و از منتورهای تخصصی استفاده کند.

سپس دکتر غلامی در خصوص اعتبار حمایتی که به ایده پردازان تعلق پیدا می کند گزارشی را ارائه نمودند و خاطر نشان کردند که تمام هزینه های جشنواره توسط بنیاد علم و فناوری جمیلی تامین می گردد. ایشان در ادامه درخواست دبیرخانه جشنواره را مبنی بر اعلام نیازها و استفاده از ظرفیت های فنی و حرفه ای جهت اطلاع ایده پردازان قبل از ثبت ایده، مطرح نمودند و اشاره نمودند که جشنواره هیچ چشم داشت مادی از سازمان فنی و حرفه ای ندارد.

بعد از توضیحات فوق، دکتر شاه پسند از تاسیس باشگاه مهارت آموختگان و کارآفرینان جهت تسهیل در فرآیند ایجاد شغل برای افراد جویای کار معرفی دانش آموختگان و نخبگان به کارآفرینان خبر دادند و در ادامه متذکر شدند که سازمان فنی حرفه ای زمینه اخذ مجوز کاریابی، تاسیس آموزشگاه جهت آموزش و اتصال به سامانه اشتغال ایرانیان را برای جشنواره محیا نماید.

در نهایت مقرر گردید تفاهم نامه ای دو جانبه مابین جشنواره و سازمان فنی حرفه ای منعقد گردد و آقای مهندس آلی به عنوان نماینده دکتر شاه پسند قرارداد فوق را تهیه نمایند. همچنین مقرر گردید تفاهم نامه پیوست اجرایی داشته باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.