برگزاری اولین جلسه کمیسیون تخصصی جشنواره چهارم

اولین جلسه کمیسیون تخصصی چهارمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان در روز دوشنبه مورخ۱۹ خرداد ماه باحضور جناب آقای مهندس جمیلی رئیس شورای سیاستگذاری،جناب آقای دکتر کمره ای رئیس جشنواره و سرکار خانم دکتر جمیلی رئیس دبیرخانه دائمی و دیگر اعضاء کمیته راهبردی در سالن پیرالهی پردیس علوم دانشگاه تهران برگزار شد.

در ابتدای جلسه گزارشی از اقدامات انجام شده و تعداد جلسات کمیته راهبردی چهارمین جشنواره تا کنون  به میزبانی جناب آقای دکتر نیکنام رئیس پردیس علوم دانشگاه تهران توسط جناب آقای دکتر غلامی، دبیر شورای مدیریت و برنامه ریزی ارائه گردید.

سپس جناب آقای دکتر زاهدی،دبیر علمی جشنواره،روند داوری طرح ایده۹۹/۹۹ را به اختصار توضیح دادند و در ادامه خانم دکتر جمیلی ضمن تشکر و قدر دانی از اساتید و رؤسای گرانقدر به جمع بندی اقدامات صورت گرفته پرداختند و جناب آقای دکتر نیکنام (ریاست محترم پردیس علوم دانشگاه تهران) را به عنوان دبیر چهارمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان معرفی و از ایشان تشکر نمودند .
در ادامه ی جلسه، طرح پیشنهادی جشنواره چهارم توسط جناب آقای دکتر غفارهاشمی (شرکت رهپویان ۷) برگزیده اول طرح۹۹/۹۹ در جلسه ارائه شد و همچنین طرح پوستر به همراه متن فراخوان توسط جناب آقای مهندس مؤدب رونمایی شد.

همچنین جناب آقای دکتر کمره ای درخصوص سه جشنواره گذشته و تجربیات آن مواردی را مطرح نمودند و از این جشنواره به عنوان جایگاهی برای ارزیابی و معرفی طرح های برتر حوزه علوم پایه نام بردند.

دکتر نیکنام دبیر چهارمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان ضمن تشکر از فعالیت های بنیاد نیکوکاری جمیلی،آمادگی بیش از پیش پردیس علوم دانشگاه تهران را در همراهی با این جشنواره اعلام نمودند.

و در پایان جناب آقای مهندس جمیلی با تأکید بر اهمیت این جشنواره به عنوان یک رویداد علمی، بر لزوم اطلاع رسانی هرچه بیشتر، فراخوان به دانشگاه ها و سازمان های ذی ربط اشاره نمودند و افزودند، با توجه به محور ویژه این دوره که “آثار ویروس کرونا بر تغییر الگوی زیستی” می باشد، باید اطلاع رسانی هدفمندی صورت گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *