برگزاری اولین جلسه کمیسیون تخصصی جشنواره چهارم

اولین جلسه کمیسیون تخصصی چهارمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان در روز دوشنبه مورخ ۱۹ خرداد ماه 99 باحضور جناب آقای مهندس جمیلی رئیس شورای سیاستگذاری، جناب آقای دکتر کمره ای، رئیس جشنواره و سرکار خانم دکتر جمیلی رئیس دبیرخانه دائمی و دیگر اعضاء کمیته راهبردی در  پردیس علوم دانشگاه تهران برگزار شد.

در ابتدای جلسه گزارشی از اقدامات انجام شده و گزارشی از روند جلسات کمیته راهبردی چهارمین جشنواره توسط جناب آقای دکتر غلامی، دبیر شورای مدیریت و برنامه ریزی به جناب آقای دکتر بهنام نیکنام ، رئیس پردیس علوم دانشگاه تهران ارائه گردید.

سپس جناب آقای دکتر زاهدی، دبیر علمی جشنواره، روند داوری طرح ایده ۹۹/۹۹ را به اختصار توضیح دادند.

در ادامه خانم دکتر شادی جمیلی ضمن تشکر و قدردانی از اساتید و رؤسای گرانقدر به جمع بندی اقدامات صورت گرفته پرداختند و جناب آقای دکتر نیکنام (ریاست محترم پردیس علوم دانشگاه تهران) را به عنوان دبیر چهارمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان معرفی و از ایشان تشکر نمودند.

معرفی آقای دکتر نیکنام (ریاست محترم پردیس علوم دانشگاه تهران) به عنوان

دبیر چهارمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان 


در ادامه جلسه، طرح پیشنهادی جشنواره چهارم توسط جناب آقای دکتر غفارهاشمی (شرکت رهپویان ۷) برگزیده اول طرح ۹۹/۹۹ در جلسه ارائه شد و همچنین طرح پوستر به همراه متن فراخوان توسط جناب آقای مهندس مؤدب رونمایی شد.

پوستر جشنواره چهارم

در ادامه جناب آقای دکتر کمره ای درخصوص سه جشنواره گذشته و تجربیات آن مواردی را مطرح نمودند و از این جشنواره به عنوان جایگاهی برای ارزیابی و معرفی طرح های برتر حوزه علوم پایه نام بردند.

دکتر نیکنام دبیر چهارمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان ضمن تشکر از فعالیت های بنیاد نیکوکاری جمیلی، آمادگی بیش از پیش پردیس علوم دانشگاه تهران را در همراهی با این جشنواره اعلام نمودند.

و در پایان جناب آقای مهندس جمیلی با تأکید بر اهمیت این جشنواره به عنوان یک رویداد علمی، بر لزوم اطلاع رسانی هرچه بیشتر، فراخوان به دانشگاه ها و سازمان های ذی ربط اشاره نمودند و افزودند، با توجه به محور ویژه این دوره که “آثار ویروس کرونا بر تغییر الگوی زیستی” میباشد، باید اطلاع رسانی هدفمندی صورت گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *