26 مین جلسه هم اندیشی شورای راهبردی | انتخاب دبیر کمیته کسب‌وکار

راهبردی 26

بیست و ششمین جلسه كميته راهبردي جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان که در تاریخ 4 مردادماه 99 با حضور خانم دکتر شادی جمیلی (رئیس دبیرخانه جشنواره)، آقای دکتر ناصر غلامی (دبیر شورای مدیریت و برنامه‌ریزی جشنواره)، آقای دکتر قوام الدین زاهدی (دبیر علمی جشنواره)، خانم دکتر محمدی پناه (نماینده دبیر جشنواره)، آقای مهندس سروش مؤدب (مدیر اجرایی جشنواره) برگزار شد،  در این جلسه جناب آقای دکتر محمدرضا زالی عضو هیات علمی دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران نیز حضور داشتند همچنین ایشان به عنوان دبیر کمیته کسب‌وکار چهارمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان انتخاب شدند.

در ابتدا گزارشی از اقدامات انجام‌شده در بستر فضای مجازی (ازجمله پرتال و سایت جشنواره، وبینارها، اینستاگرام و لایوهای برگزارشده) توسط آقای مهندس مؤدب (مدیر اجرایی جشنواره) ارائه شد.

در این گزارش از برگزاری موفق وبینار اعتبار سنجی ایده که روز پنج شنبه مورخ 99/05/02 برگزار شد، صحبت شد و همچنین گزارشی از برنامه های آموزشی و تبلیغاتی آینده جشنواره نیز ارائه گردید.

در ادامه جناب آقای دکتر زالی به‌عنوان دبیر کمیته کسب‌وکار در خصوص انواع گروه‌های ورودی جشنواره اعلام نظر فرمودند و با توجه به دانش تخصصی ایشان به حوزه کارآفرینی و کسب و کار نکات مهمی در خصوص نحوه داوری تیم های با پتانسل رشد و کسب و کارهای نوپا در چهارمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان ارائه نمودند.

جلسه با بررسی موارد مربوط به کلیات تعیین جوایز برگزیدگان ادامه پیدا کرد و همچنین مصوب شد، ایده پردازان بدون هیچ محدودیتی در ثبت تعداد ایده و گروه‌های با پتانسیل رشد و کسب و کارهای نوپا با ثبت یک ایده بتوانند در جشنواره امسال حضور پیدا کنند.

در بخش پایانی در خصوص نحوه همکاری با شتاب‌دهنده‌ها و عقد تفاهم‌نامه با پردیس بین‌الملل کیش دانشگاه تهران در راستای بین المللی سازی جشنواره تصمیماتی اتخاذ گردید.