زمان باقیمانده تا آخرین روز ارسال ایده

 
 

ثبت نام در کارگاه اموزشی

ویدیوهای آموزشی

چهارمین جشنواره

به استحضار جوانان ایده ‏پرداز و شرکت‏های نوپای صاحب ‏ایده در حوزه علوم پایه می‌رساند، بنیاد نیکوکاری جمیلی در راستای حمایت از ایجاد کسب‌وکارهای مبتنی بر فناوری، نوآوری و تحقق اقتصاد مقاومتی باهدف تبدیل دارایی‌های فکری به ثروت، جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان را به‌صورت سالیانه در سطح ملی برگزار می‌نماید.

برگزیدگان نهایی جشنواره از اعتبار ویژه ی بنیاد نیکوکاری جمیلی به منظور تجاری سازی محصول و ایجاد شرکت نوپا بهره مند می شوند.

رؤسای جشنواره

مهندس ابراهیم جمیلی
ریاست شورای سیاست گذاری

دکتر محمود کمره‌ای
ریاست جشنواره

دکتر وحید نیکنام
دبیر جشنواره

دکتر قوام الدین زاهدی
دبیر علمی جشنواره

دکتر ناصر غلامی
دبیر شورای مدیریت و برنامه ریزی

دکتر محمدرضا زالی
دبیر کمیته کسب و کار

دکتر شادی جمیلی
رئيس دبيرخانه دائمی جشنواره

ثبت و ارسال ایده

ایده پرداز به فرد یا افرادی اطلاق میگردد که صاحب ایده و یا ایده هایی (در حوزه های مختلف علوم پایه) با پتانسیل تبدیل به یک تیم با پتانسیل رشد را دارا می باشند. این گروه در صورت دارا بودن شرایط احراز در رقابت بهترین ایده پردازان شرکت خواهند نمود.

می خواهم ثبت نام کنم

بنر افقی جشنواره 4

 تیم با پتانسیل رشد به تیم هایی اطلاق میگردد که مجموعه کارآفرینی ایشان بر اساس ایده استارت آپی (در حوزه های مختلف علوم پایه) در حال شکل گرفتن بوده و موفق به تکمیل محصول و یا خدمت به عنوان نمونه اولیه یا MVP گردیده است و جهت نهایی سازی محصول یا خدمت و توسعه تیم نیاز به جذب سرمایه اولیه یا اصطلاحا راند اول استارت آپ خواهند داشت. این گروه پتانسیل تبدیل به تیم استارت آپ را دارا بوده و در صورت دارا بودن شرایط احراز در رقابت تیم های با پتانسیل رشد خواهند نمود.

می خواهم ثبت نام کنم

بنر افقی جشنواره 4

 تیم های استارت آپ به تیم هایی اطلاق میگردد که مجموعه کارآفرینی ایشان بر اساس ایده استارت آپی(در حوزه های مختلف علوم پایه) شکل گرفته، محصول و یا خدمات ایشان نهایی شده و جهت رشد و توسعه نیاز به جذب سرمایه در مرحله بعدی و یا اصطلاحا راند دوم استارت آپ خواهند داشت. این گروه در صورت سرمایه گذاری درست و با برنامه ریزی، پتانسیل ورود به چرخه اقتصادی کشور به عنوان یک کسب و کار را خواهند داشت. این گروه در صورت دارا بودن شرایط احراز در رقابت تیم های استارت آپ شرکت خواهند نمود.

می خواهم ثبت نام کنم

بنر افقی جشنواره 4

برگزار کننده

حامیان جشنواره

بنیاد حامیان دانشگاه تهران

پردیس علوم دانشگاه تهران

moavenat-riasat-jomhoori

وزارت علوم

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید