دیدار با قائم مقام رئیس بنیاد ملی نخبگان

بنیاد ملی نخبان

ایجاد انگیزه در میان جوانان کشور در خلق ایده های نو می تواند تحولی شگرف بوجود آورد آثار این تحول در اغلب کشورهای توسعه یافته در نیم قرن گذشته منجر به پدید آمدن بسیاری از فرصت ها و به فعالیت در آمدن ایده ها و همچنین کشف ، ابداع و اختراعات جدید شده است .

به همین منظور آقای مهندس ابراهیم جمیلی، رئیس شورای سیاست‌گذاری جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان و رئیس هیات امنا بنیاد نیکوکاری جمیلی در دیدار با آقای دکتر محمود سعادت فومنی ، قائم مقام رئیس بنیاد ملی نخبگان ، ضمن تشریح فعالیت‌های بنیاد نیکوکاری جمیلی و نیز فعالیت های صورت گرفته در سه دوره گدشته جشنواره، گزارشی نیز از روند حمایت از تیم ها و ایده های برتر سالهای گذشته ارائه نمودند.

بنیاد ملی نخبگان به حامیان جشنواره پیوست

همچنین در ادامه این جلسه جناب آقای دکتر سعادت آمادگی بنیاد ملی نخبگان جهت همراهی و حمایت از ایده های برتر جشنواره چهارم اندیشمندان و دانشمندان جوان را اعلام داشتند و مقرر شد این بنیاد را نیز برای برگزیدگان جشنواره چهارم در نظر گرفته و جشنواره را در انتخاب اساتید برگزیده و مطرح در حوزه علوم‌ پایه همراهی نماید.

انتخاب رئیس بنیاد ملی نخبگان به‌عنوان یکی از اعضاء شورای سیاست‌گذاری

انتخاب رئیس بنیاد نخبگان به‌عنوان یکی از اعضاء شورای سیاست‌گذاری چهارمین دوره از جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان، بازدید از پژوهشکده‌های گروه صنعتی معدنی زرین و امکان همکاری دیگر شعبات بنیاد ملی نخبگان در سایر استان‌های کشور با بنیاد نیکوکاری جمیلی از دیگر محورهای این جلسه با تاکید بر جانشین‌پروری و پرورش نیروهای خیر جوان بود.

بزرگواران حاضر در این جلسه

این جلسه در تاریخ 4 تیر ماه 1399 با همراهی خانم دکتر شادی جمیلی، رئیس دبیرخانه دائمی جشنواره،آقای دکتر تاج‌الدین، مدیرعامل شرکت دانش بنیان آیرما، آقای دکتر ناصر غلامی، دبیر کمیته مدیریت و برنامه‌ریزی جشنواره، آقای دکتر الستی، معاون فرهنگی بنیاد ملی نخبگان و آقای دکتر انبیاء مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی فرهنگی در ساختمان مرکزی بنیاد برگزار گردید.

لازم به ذکر است بنیاد نیکوکاری جمیلی به منظور فرصت‌آفرینی، خلق ارزش و شکوفایی سرمایه‌های ارزشمند ملی در نظر دارد، برای چهارمین سال پیاپی، جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان را با همکاری بنیاد حامیان دانشگاه تهران و پردیس علوم دانشگاه تهران در تاریخ ۹۹/۹/۹ برگزار نماید.