بازدید معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از 6 طرح‌ پژوهشی بنیاد نیکوکاری جمیلی

نمایشگاه دانشگاه بهشتی

دکتر سورنا ستاری (معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری) روز سه شنبه 1399/10/09 از 6 طرح پژوهشی بنیاد نیکوکاری جمیلی در دانشگاه شهید بهشتی و با حضور دکتر سعداله نصیری قیداری (رئیس دانشگاه شهید بهشتی)، مهندس ابراهیم جمیلی (رئیس هیئت امنا بنیاد نیکوکاری جمیلی) و دکتر ایرج تاج الدین (مدیر شرکت دانش بنیان آیرما) بازدید نمود.

این 6 طرح که با هدف فرهنگ سازي و حمايت همدلانه در مقابله با ویروس کرونا از سوی بنياد نيکوکاري جميلي امسال و از ابتداي شيوع همه‌گير اين ويروس با دانشگاه شهید بهشتی منعقد گردید، تمام تلاش خود را معطوف به اقدامات مؤثر پژوهشي در زمينه با پيشگيري و مبارزه با اين بيماري نموده‌است.

سلامتي، آرزوي هر انسان و بيماري جزء جدايي ناپذير زندگي است. همزمان با شيوع بيماري کروناویروس، استفاده از توانمندي و ظرفيت‌هاي علمي جهاني براي تشخيص، مقابله و مبارزه با اين بيماري و بيان ظلم مضاعف بر مردم کشورمان با توجه به تحريم‌ها در دستور کار دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشي، جامعه خيرين، مراکز تحقيقات و فناوري قرار گرفت.

انتخاب «تأثیر الگو زیستی بر کرونا» نیز به‌عنوان یکی از محورهای چهارمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان، یکی از اقدامات این رویداد علمی با حمایت بنیاد نیکوکاری جمیلی و در خصوص مقابله با ویروس کرونا و افزایش سطح علمی-پژوهشی جوانان کشور بوده‌است که در تاریخ 1399/09/09 و با برگزاری مراسم اختتامیه به‌صورت مجازی، به کار خود پایان داد.

 

بازدید دکتر سورنا ستاری (معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری) از طرح های پژوهشی بنیاد نیکوکاری جمیلی

دکتر ستاری و طرح های پيوهشی بنیاد جمیلی دکتر ستاری و طرح های پيوهشی بنیاد جمیلی  دکتر ستاری و طرح های پيوهشی بنیاد جمیلی دکتر ستاری و طرح های پيوهشی بنیاد جمیلی نمایشگاه دانشگاه بهشتی