حمایت 8 میلیارد و 300 میلیون ریالی جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان

جوایز میلیاردی جشنواره

دبیرخانه دائمی جشنواره اندیشـــمندان و دانشـــمندان جوان در راستای حمایت از ایجاد کسب‏ و‌کارهای مبتنی بر فناوری، نوآوری و تحقق اقتصاد مقاومتی و نیز با هدف تبدیل ایده به ثروت، چهارمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان را برگزار می‌نماید.

این جشنواره همه ساله با محوریت علوم پایه شامل (شیمی، فیزیک، علوم زیستی، زمین‌شناسی، ریاضی، آمار و علوم کامپیوتر) برگزار می‌گردد. امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا، محور جدیدی با عنوان «تأثیر کرونا بر الگو زیستی» به موضوعات جشنواره اضافه گردیده‌است و شرکت‌کنندگان این دوره از جشنواره می‌توانند علاوه بر ایده‌پردازی در یکی از حوزه‌های علوم پایه در این بخش از جشنواره نیز شرکت نمایند.

 

جوایز 8 میلیارد و 300 میلیون ریالی جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان در 2 بخش به برگزیدگان اهدا خواهد شد:

الف) ایده پردازان

12 اعتبار حمایتی 300 میلیون ریالی (10 درصد اعتبار حمایتی به صورت جایزه نقدی) ویژه برگزیدگان هر یک از 6 محور جشنواره (شیمی، فیزیک، علوم زیستی، زمین‌شناسی، ریاضی، آمار و علوم کامپیوتر و تأثیر کرونا بر علوم زیستی)

ب) کسب و کارهای نوپا

  • تیم اول (500 میلیون ریال اعتبار حمایتی و 2 میلیارد ریال سرمایه گذاری در طرح)
  • تیم دوم (1 میلیارد ریال اعتبار حمایتی | 10 درصد اعتبار حمایتی به‌صورت جایزه‌نقدی)
  • تیم سوم (700 میلیون ریال اعتبار حمایتی | 10 درصد اعتبار حمایتی به‌صورت جایزه نقدی)
  • تیم چهارم (500 میلیون ریال اعتبار حمایت آموزشی و مشاوره‌ای)

 

‎برگزیدگان جشنواره علاوه بر دریافت اعتبار حمایتی بنیاد نیکوکاری جمیلی، از شرایط ویژه‌ همراهی تا تجاری‌سازی ایده جهت ورود به اکوسیستم کارآفرینی و اقتصادی کشور نیز برخوردار خواهند شد.

آخرین فرصت ارسال طرح و ایده

آخرین فرصت ارسال ایده 18 مهرماه و زمان برگزاری اختتامیه جشنواره ۹ آذر ماه ۱۳۹۹ خواهد بود، لذا از کلیه علاقه‌مندان دعوت می‌شود. پس از مطالعه شاخص‌های ارزیابی، نسبت به ثبت ایده خود اقدام نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.